reklama
reklama
27. 8. 2018 | poslední aktualizace: 27. 8. 2018  09:14

Jessica Šimková, Eliška Hessová a Stanislav Trestr posílili agenturu Geometry Prague

Globální aktivační agentura Geometry, působící v 56 zemích světa, oznámila posílení svého pražského týmu. Na post Account Director přichází Jessica Šimková, Eliška Hessová bude zastávat pozici Digital Strategic Planner a Stanislav Trestr bude Traffic Manager.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Jessica Šimková a Eliška Hessová, agentura Geometry Prague
Jessica Šimková a Eliška Hessová, agentura Geometry Prague
autor: Geometry Prague

Jessica Šimková pochází z Kanady, ale již 15 let žije v Česku. Její pracovní kariera je spojena s marketingem. Působila například v Ogilvy&Mather a Ogilvy One. Do Geometry Prague přišla z POS Media Group z pozice Marketing Manager. V Geometry Prague bude mít na starost Shopper Marketing tým. V rámci klientského servisu se věnuje i copywritingu.

Eliška Hessová bude mít na pozici Digital Strategic Planner na starosti strategické digitální plánování agentury Geometry Prague. Působila v bankovnictví s důrazem na analytiku a specifickou strategii pro korporátní segment. Poté se začala věnovat marketingu a digitálnímu prostředí. V nové pozici bude v Geometry Prague zastřešovat veškeré digitální aktivity stávajících klientů a nabízet konzultace v oblastech sociálních médií, budování značky v digitálním prostředí nebo e-commerce.

Stanislav Trestr má mnohaleté zkušenosti z působení v předních českých agenturách. V Geometry Prague má na starosti Traffic management mezi jednotlivými týmy.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama