reklama
reklama
20. 8. 2018 | poslední aktualizace: 20. 8. 2018  19:34

Jan Doleček a Marcel Vyzibla posílili manažerský tým společnosti Solvent ČR

Společnost Solvent ČR, která provozuje největší českou síť drogerií pod značkou Teta, oznámila nástup dvou nových členů manažerského týmu. Novým personálním ředitelem byl jmenován Jan Doleček. Do pozice ředitele procesů a IT nastoupil Marcel Vyzibla.
-rkp
Jiří Maňas, Technology ředitel pro Tesco ve střední Evropě
Jiří Maňas, Technology ředitel pro Tesco ve střední Evropě
autor: Tesco

Jan Doleček (44) přešel do Solventu z francouzské skupiny Atalian, kde měl na starosti personální politiku ve všech jejích firmách v ČR, interní komunikaci a poakviziční organizační rozvoj. V roli personálního ředitele působil ve společnostech Skanska a CET 21. Na různých HR pozicích dříve pracoval také pro Vodafone nebo T-Mobile.

„Seznamuji se s lidmi a fungováním celé skupiny. Mým hlavním úkolem bude připravit novou personální strategii včetně programu pro vzdělávání a další rozvoj zaměstnanců,“ řekl nový personální ředitel Jan Doleček.

 

Marcel Vyzibla (42) zahájil profesní kariéru v oblasti řízení a změn firemních procesů ve společnosti T-Mobile, kam nastoupil v roce 2002. Postupně zde působil v řadě manažerských pozic, naposledy jako ředitel podpory provozu B2B zákazníků pro Českou republiku a Slovensko.

„V nejbližších týdnech náš tým čeká analýza a převzetí všech interních procesů. Musíme úspěšně dokončit zavedení nového podnikového informačního systému a zaměřit se na rozvoj technologií pro podporu zaměstnanců i zákazníků,“ uvedl Marcel Vyzibla.

Skupina Solvent ČR je lídrem drogistického trhu. Kromě velkoobchodu provozuje maloobchodní síť TETA drogerií s 530 prodejnami a síť TOP drogerie s téměř 270 prodejnami. V loňském roce vstoupil Solvent na trh s další obchodní značkou – TETA lékárna. V celé skupině pracuje celkem více než 3 000 zaměstnanců.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama