reklama
reklama
16. 8. 2018 | poslední aktualizace: 16. 8. 2018  09:25

Jan Kolařík finančním ředitelem společnosti Trikaya

Developerská společnost Trikaya má nového finančního ředitele. Stal se jím Jan Kolařík, který ve firmě doposud působil na pozici finančního kontrolora a připravoval finanční podklady pro rozhodování vrcholového managementu. V uplynulých letech se zasloužil například o úspěšný vstup společnosti do byznysu obchodních center, což přispělo k účinné diverzifikaci rizik společnosti.
-rkp
Jan Kolařík, finanční ředitel společnosti Trikaya
Jan Kolařík, finanční ředitel společnosti Trikaya
autor: Trikaya

Jan Kolařík, bývalý finanční kontrolor, nastoupil od srpna letošního roku do funkce finančního ředitele realitní skupiny Trikaya. Ze své nové pozice řídí veškeré finanční toky, schvaluje finanční plány jednotlivých projektů a podílí se na schvalování budoucích akvizic skupiny. V minulosti společnost pod jeho vedením vydala sérii dluhopisů, které umožnily financování klíčových akvizičních investic, například nákup obchodního centra Futurum v Brně či pražského centra Řepy.

„Developerský trh se v současnosti nachází na vrcholu. Stavebnictví tak v nejbližších letech nejspíš pocítí znatelné zbrzdění a to je velká výzva. Očekávané období růstu úrokových sazeb na mezibankovním trhu si zřejmě vyžádá i kladení větších nároků na finanční plány jednotlivých developerských projektů. Přesto jsme ale nyní stále schopní nabídnout investorům hned několik výjimečných projektů, do nichž mohou investovat,“ komentuje aktuální situaci společnosti nový finanční ředitel Jan Kolařík.

Do společnosti Trikaya nastoupil již v posledním ročníku studií oboru realitní inženýrství na VUT v Brně. Postupem času prohluboval své znalosti a zkušenosti s financemi a ekonomikou realitního byznysu, které nyní bude uplatňovat na výkonné manažerské pozici.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama