reklama
reklama
16. 8. 2018 | poslední aktualizace: 16. 8. 2018  09:16

Radek Sedlář ředitelem retailové sekce ING Bank ČR

Česká pobočka ING Bank oznamuje novou posilu na pozici Head of Retail. Novým ředitelem retailové sekce se stává Radek Sedlář, který doposud pracoval na vedoucí pozici v Citibank.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | retail | bankovnictví | ING
Radek Sedlář, Head of Retail ING Bank ČR
Radek Sedlář, Head of Retail ING Bank ČR
autor: ING

Radek Sedlář (42) v polovině léta nastoupil na vedoucí pozici retailové sekce ING Bank ČR, v rámci které je zodpovědný za strategii a byznys retailového bankovnictví. Do firmy přináší mnohaleté zkušenosti z mezinárodního prostředí i top managementu.

„Jsem zvědavý na nové výzvy, které mi práce v ING Bank přinese. Je to pro mě velká změna, když po téměř 20 letech opouštím předchozího zaměstnavatele. Tím víc se ale těším na nový kolektiv a zázemí. Nespornou výhodou je pro mě také návrat do Čech, protože se budu moci naplno věnovat své rodině,“ říká ke své nové pozici Radek Sedlář.

Před nástupem do ING Bank ČR působil mnoho let na několika řídících pozicích v různých pobočkách skupiny Citigroup. Věnoval se řízení retailového byznysu v Citibank nejen v Česku, ale také v Rusku či Maďarsku, včetně digitální transformace banky či odpovědnosti v oblasti velkých M&A transakcí. V posledních dvou letech působil v managementu irské centrály, kde získal více zkušeností z wholesale, privátního bankovnictví a řízení společnosti z pohledu evropských a amerických regulací.

Radek Sedlář vystudoval soukromou školu manažerské informatiky. Absolventský titul získal v oboru informačního managementu a ekonomiky. Plynně hovoří anglicky a ovládá ruštinu.

Je ženatý a má dva syny. Ve volném čase se věnuje motosportu a tenisu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama