reklama
reklama
14. 8. 2018 | poslední aktualizace: 14. 8. 2018  17:20

Jakub Provazník novým CEO agentury AITOM

Do vedení digitální agentury AITOM nastupuje Jakub Provazník, na postu CEO tak střídá Pavla Housera, který vedl firmu 10 let. Pavel Houser a Tomáš Odl, kteří AITOM založili, zůstanou v agentuře. Houser se bude dále starat o strategická partnerství a finance, Odl povede oddělení vývoje.
-rkp
Jakub Provazník, CEO agentury AITOM
Jakub Provazník, CEO agentury AITOM
autor: Aitom

Jakub Provazník dříve pracoval jako obchodní zástupce Extra-webu, své zkušenosti poté uplatnil na pozici Project Manager ve společnosti NETservis. AITOM zná dobře jak personálně, tak z hlediska interních procesů, protože zde dříve působil jako obchodní ředitel. Práci CEO přebíral postupně 3 měsíce, kdy se snažil ještě více detailně poznat a popsat práci každého člena týmu.

"Můj předchůdce dokázal dostat AITOM mezi českou špičku. Chci udržet tenhle kurz. Rád bych, aby AITOM i nadále byl synonymem poctivého webového řemesla," říká ke jmenování Jakub Provazník, nový CEO AITOMu.

Provazník by se rád mimo jiné zaměřil na takové online projekty, které mají opravdový dopad v reálném světě, a weby, jež díky dobré použitelnosti umožňují něco nového, co předtím nešlo nebo nebylo.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama