reklama
reklama
13. 8. 2018 | poslední aktualizace: 13. 8. 2018  09:24

Wojciech Głowacki viceprezidentem pro obchod v RTB House

Společnost RTB House, která svým klientům po celém světě poskytuje pokročilá retargetingová řešení, povýšila Wojciecha Głowackého na pozici viceprezidenta pro oblast obchodu. Stal se rovněž čtvrtým členem správní rady společnosti.
-rkp
Wojciech Głowacki, viceprezident pro obchod v RTB House
Wojciech Głowacki, viceprezident pro obchod v RTB House
autor: RTB House

Wojciech Głowacki bude v celé skupině RTB House dohlížet na plnění finančních rozpočtů, bude také zodpovídat za rozvoj prodejní strategie a koordinaci všech obchodních aktivit v regionech EMEA (Blízký východ a severní Afrika), APAC (Asie a Pacifik) a v Severní i Jižní Americe.

Ve společnosti RTB House působí od roku 2014, kdy nastoupil jako ředitel rozvoje obchodu v Polsku. Na starosti měl prodej, tvorbu obchodní strategie, uzavírání partnerství a hledání nových obchodních příležitostí na tamním trhu. Svou prací přispěl k tomu, že se retargetingová technologie od RTB House stala jedničkou na polském trhu. V únoru 2016 byl Wojciech povýšen na pozici ředitele pro rozvoj obchodu. Přivedl RTB House do regionu LATAM (Latinská Amerika). Za krátkou dobu se tam společnost dostala na špičku v oboru a v Brazílii zažila rekordní meziroční růst tržeb.

"Za úspěchem v Polsku a dynamickým rozvojem v regionu LATAM hned po vstupu RTB House na trh určitě stojí Wojciech se svými znalostmi a efektivní obchodní strategií, kterou realizoval. Těšíme se na to, až své cenné odborné znalosti z oblasti prodeje a manažerské zkušenosti znovu využije k posílení naší globální pozice," uvedl Daniel Surmacz, výkonný ředitel společnosti RTB House.

"Jsem neustále ohromen růstem a vývojem RTB House. Udělal jsem vše pro to, abych firmě na daných trzích pomohl vybudovat silné postavení. Teď s nadšením vyhlížím nové globální výzvy a těším se na posílení naší pozice v oblasti marketingu," říká Wojciech Głowacki, viceprezident pro prodej v RTB House.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama