reklama
reklama
13. 8. 2018 | poslední aktualizace: 13. 8. 2018  09:06

Renata Kordíková Head of Brands & Products e-shopu Vemzu.

E-shop Vemzu.cz, který se specializuje na originální módu a design, má novou posilu. Na pozici Head of Brands & Products nastoupila Renata Kordíková, která bude ve své funkci zodpovědná za výběr a akvizici nových značek a optimalizaci nákupního procesu. Jejím cílem je ještě více podpořit spolupráci s lokálními značkami a designéry.
-rkp
Čtěte více o: personálie | e-shop
Renata Kordíková, Head of Brands & Products e-shopu Vemzu.cz
Renata Kordíková, Head of Brands & Products e-shopu Vemzu.cz
autor: Vemzu.cz

Renata Kordíková (33) do Vemzu.cz přechází z konkurenčního e-shopu Zoot.cz, kde zastávala pozici fashion nákupčí. Dříve pracovala například pro Mehler Technologies, Spar Česká obchodní společnost, nebo UTC.

"Těším se, že budu moci ve Vemzu.cz zužitkovat své dosavadní zkušenosti. Mimo optimalizace nákupního procesu se budu zabývat také výběrem a akvizicí nových značek. Na starosti budu mít také vedení content týmu Vemzu.cz,“ popisuje Renata Kordíková.

"Jsme rádi, že se naše řady rozšířily o dalšího zkušeného člověka. Věřím, že tento krok bude pro Vemzu přínosem a posuneme se tím zase o krok dále,” říká CEO Vemzu.cz Michal Do Viet.

Vemzu.cz se zaměřuje na módu, kosmetiku, design a doplňky do bytu, nakupuje zde již přes 2 000 zákazníků měsíčně a mohou vybírat ze 12 000 produktů od 180 značek.

Mezi značky, které lze na e-shopu pořídit, patří například Birkenstock, Calvin Klein, Doller, FILA, Champion, New Balance, TOMS, Papelote, KORRES, nebo Yeah Bunny.

E-shopu Vemzu.cz působí na českém trhu od konce roku 2016. Loni v říjnu expandoval na Slovensko s cílem zařadit do nabídky také slovenské lokální výrobce.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama