reklama
reklama
11. 8. 2018 | poslední aktualizace: 11. 8. 2018  18:21

Lenka Zajícová šéfredaktorkou lifestylového měsíčníku Marie Claire

Vydavatelství Burda Praha jmenovalo novou šéfredaktorku české edice lifestylového měsíčníku Marie Claire. Od srpna se vedení časopisu ujala Lenka Zajícová, která se v posledních letech věnovala zpravodajství na televizi Prima. Cílem vydavatele je posílit publicistický obsah Marie Claire.
-rkp
Lenka Zajícová, šéfredaktorka časopisu Marie Claire
Lenka Zajícová, šéfredaktorka časopisu Marie Claire
autor: Burda Praha

Lenka Zajícová začínala jako asistentka v americké Marie Claire a v britské edici Elle. V Česku psala pro Cosmogirl, poté stála u zrodu české edice časopisu InStyle. Vedla také magazín Flair, pracovala ve vydavatelstvích RF Hobby a Mladá fronta. S televizí Prima začala spolupracovat v březnu 2013.

„Lenka Zajícová do časopisu přinese zkušenost ze zpravodajství a posílí tak jeho vizi dodávat ženám kvalitní zpravodajský a publicistický obsah vedle kreativně zpracovaných lifestylových témat,“ řekla Petra Fundová, generální ředitelka vydavatelství Burda Praha

„Chci se soustředit na sekci @work věnovanou úspěšným ženám a na kvalitní obsah, což ve spolupráci s vedoucí publicistiky Ludmilou Hamplovou nebude problém. Mým dalším úkolem je i posílení sociálních platforem a zdůraznění stability a půvabu tohoto titulu,“ dodala nová šéfredaktorka Lenka Zajícová. 

Vydavatelství Burda Praha chce posílit také on-line platformy Marie Claire, k čemuž by měly přispět zkušenosti nové šéfredaktorky s internetovými projekty.

Souběžně s Lenkou Zajícovou nastupuje do Marie Claire fashion director Jan Boublík. V minulosti pracoval v módních redakcích časopisů vydavatelství Empresa Media, naposledy byl lifestylovým reportérem TV Nova.

Dosavadní šéfredaktorka Veronika Štefanová, která Marie Claire vedla v posledním roce, se bude „naplno věnovat svým vlastním aktivitám“.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama