reklama
reklama
6. 8. 2018 | poslední aktualizace: 6. 8. 2018  09:00

Vratislav Kulhánek členem dozorčí rady AURES Holdings

Dozorčí rada společnosti AURES Holdings, nástupce AAA AUTO, do svých řad získala novou osobnost se širokou škálou zkušeností nejen ze světa automobilového průmyslu Vratislava Kulhánka.
-rkp
Vratislav Kulhánek, člen dozorčí rady AURES Holdings
Vratislav Kulhánek, člen dozorčí rady AURES Holdings
autor: Aures Holdings

Vratislav Kulhánek má za sebou kromě působení na předsednických pozicích ve společnosti Škoda Auto i funkci prezidenta Sdružení automobilového průmyslu ČR a viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR. Od roku 2002 je členem Mezinárodní obchodní komory, od roku 2005 se stal předsedou Českého svazu ledního hokeje. Sportovnímu odvětví se věnoval, i coby člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Jméno Vratislava Kulhánka již bylo zapsáno do obchodního rejstříku.

Kromě jiného je také čestným prezidentem organizace Czech Institute of Directors, členem dozorčí rady Pojišťovny Kooperativa a za své byznysové úspěchy získal již v roce 1998 ocenění manažer roku.

Se společnostmi Aures Holdings a AAA AUTO je mimo jiné spjat i předsednictvím v Dětské dopravní nadaci. Tato organizace se zaměřuje na děti, které vinou dopravní nehody přišly o rodiče, a jejím hlavním finančním podporovatelem jsou právě „áčka“.

V poslední době se Vratislav Kulhánek zapsal do širšího povědomí veřejnosti jako kandidát na prezidenta ČR. V červnu představil svou novou knihu s názvem „Cestou na hrad“.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama