reklama
reklama
5. 8. 2018 | poslední aktualizace: 5. 8. 2018  09:17

Barbora Tomšovská prezidentkou headhunterské asociace Sigma Search Partners

Role prezidenta mezinárodní asociace Sigma Search Partners se ujala Barbora Tomšovská ze společnosti Touchdown Czech Republic. Jde o výkonnou funkci, která se volí jednou za dva roky.
-rkp
Barbora Tomšovská, prezidentka headhunterské asociace Sigma Search Partners
Barbora Tomšovská, prezidentka headhunterské asociace Sigma Search Partners

Barbora Tomšovská byla zvolena na výročním setkání členů Sigma Search Partners v Barceloně v červnu tohoto roku. Z 10 kandidátů, kteří byli na post nominováni statutárními členy, porota vybrala majitelku české společnosti Touchdown Czech Republic, která je členem asociace od roku 2010.

„V rámci Sigma Search Partners přispíváme k mezinárodnímu sdílení našich odborných zkušeností z personální oblasti. Pro vyhledávání potenciálních kandidátů na vrcholové pozice ve firmách máme více jak desetileté zkušenosti nejen z tuzemského trhu a dosahujeme 95procentní úspěšnosti. Jsme tak poctěni, že nyní můžeme k řízení asociace využít nabité zkušenosti a dále rozvíjet její další aktivity,“ říká ke svému zvolení Barbora Tomšovská a dodává: „Naši klienti budou mít zároveň prospěch z nejlepších mezinárodních postupů, jichž je asociace garantem. Tuto volbu vnímám jako potvrzení odborného kreditu, který máme mezi profesionály z oboru i jako příležitost dále rozvinout náš nový byznys model.“

Barbora Tomšovská se zabývá executive search téměř 20 let. Mluví pěti jazyky. Má 2 děti a mezi její koníčky patří koně, tenis, lyžování a cestování.

Asociace Sigma Search Partners byla založena v roce 1996 a sdružuje prémiové headhunterské společnosti především na evropském a americkém trhu. Společnosti v asociaci jsou nezávislé butikové firmy, které poskytují špičkové služby executive search pro lokální i mezinárodní společnosti. Partnerství je zastoupeno v České republice, Francii, Německu, Indii, Irsku, Itálii, Polsku, Španělsku, Velké Británii a USA.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama