reklama
reklama
5. 8. 2018 | poslední aktualizace: 5. 8. 2018  08:07

150 univerzit z celého světa se potká v Praze

26. výroční konference CEEMAN "Nová definice vzdělávacího managementu: kvalita a relevance” se uskuteční ve dnech 19. - 21. září 2018 v Praze. Konference je organizována ve spolupráci s University of New York in Prague. Vedle spoluorganizace s UNYP bude letošní konference uspořádána pod oficiální záštitou Evropského parlamentu europoslance Tomáše Zdechovského, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Hospodářské komory České republiky, Rady pro výzkum, vývoj a inovace a starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého.
-rkp
Čtěte více o: konference | vysoké školy | univerzita
Konference, ilustrace
Konference, ilustrace
autor: archiv

Konference je nejdůležitější každoroční akcí CEEMAN - Mezinárodní asociace pro rozvoj managementu v dynamických společnostech, kterou každoročně navštíví asi 150 děkanů, rektorů, prezidentů a dalších akademických pracovníků a zaměstnanců obchodních škol a univerzit z asi 35 zemí světa.

“Jsme velmi nadšení, že můžeme uspořádat naší 26. výroční konferenci a oslavit 25. výročí společnosti CEEMAN přímo v centru Evropy. Praha je dynamické město s krásnými historickými budovami a rozvíjející se ekonomií, jejíž součástí je i rozvoj a růst vzdělávání a vzdělávacích iniciativ. Je pro nás také čest pracovat s naším dlouhodobým partnerem, University of New York in Prague. Toto partnerství je velmi adekvátní, jelikož jsou respektovanou vysoškolskou institucí v České republice a zároveň skvělým hostitelem,“ vysvětluje Danica Purg, CEEMAN prezident.

“UNYP je poctěn stát se tímto klíčovým partnerem CEEMAN, organizace se čtvrt století dlouhou historií v rozvoji managementu a zajištění kvality. Partnerství je jasným uznáním našeho závazku ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělání v anglickém jazyce pro tisíce studentů z celého světa,“ říká Sotiris Foutsis, generální ředitel UNYP.

Letošní akce bude mít tři hlavní řečníky:

-        Rogera Martina, jehož v roce 2017 jmenovala Thinkers50 špičkovým odborníkem v oblasti managementu,

-        Johana Roose, hlavního akademického úředníka a profesora Všeobecného managementu a Strategie na Hult International Business School, UK a US,

-        Jana Fischera, bývalého českého předsedu vlády.

Pan Roger Martin představí své názory na nové vymezení manažerského vzdělávání ve svém podnětném projevu "Management Education and the Dark Side of Efficiency" a Pan Johan Roos se zaměří na téma “Making Relevance More Relevant.” Detailní program a seznam dalších řečníků tří denní konference najdete na www.ceeman.org.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama