reklama
reklama
27. 7. 2018 | poslední aktualizace: 27. 7. 2018  09:07

Verbatim představil externí disk s vestavěnou čtečkou SD karet

Společnost Verbatim představila unikátní externí pevný disk s vestavěnou čtečkou na SD karty, která uživatelům umožňuje pohodlný přesun dat z SD karet na pevný disk či na počítač. Po zapojení do laptopu se tento pevný disk se čtečkou objeví jako dvě separátní úložiště, čímž umožní uživatelům přesouvat složky z SD karty ve čtečce na úložiště v pevném disku nebo na laptop a naopak.
ICT Revue
Čtěte více o: ICT | hardware | pevný disk
Pevný disk Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty
Pevný disk Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty
autor: Verbatim

Pevný disk Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty v kapacitě 1TB  je k dostání společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC Memory Card v kapacitě 16 GB. Pro ještě větší zabezpečení je k disku dispozici i zálohovací software Nero Backup, který je určen k zálohování vašeho laptopu či PC. Balení navíc obsahuje i software pro úsporu energie Green Button, který zabraňuje „točení“ pevného disku, když zrovna není používán a tím dochází ke zvýšení efektivity a k úspoře energie.

Pevný disk Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty

Přenosný pevný disk Store 'n' Go má napájení typu USB 3.0 a je zpětně kompatibilní s libovolnými porty USB 2.0 na vašem PC či notebooku. Zařízení nevyžaduje pro výkon žádnou externí formu operace; jednoduše se zapojí a funguje.

Pevný disk Store 'n' Go USB 3.0 se čtečkou na SD karty má doporučenou maloobchodní cenu 1.999 Kč v kapacitě 1TB společně s paměťovou kartou Premium Verbatim SDHC 16GB (referenční číslo produktu: 53421). Verze s kapacitou 2TB přijde na trh v následujících měsících.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama