reklama
reklama
26. 7. 2018 | poslední aktualizace: 26. 7. 2018  13:27

Josef Šedivý povede přímou distribuci ČSOB

ČSOB změnila v červenci strukturu retailové distribuční sítě. Cílem těchto změn je ještě větší zpřehlednění jednotlivých distribučních kanálů. Ta je nyní řízena ve třech liniích - ČSOB pobočky, Poštovní spořitelna a Přímá distribuce. Linii Přímé distribuce povede od srpna Josef Šedivý.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | bankovnictví | ČSOB
Josef Šedivý, ředitel pro oblast Přímé distribuce ČSOB
Josef Šedivý, ředitel pro oblast Přímé distribuce ČSOB
autor: ČSOB

Josef Šedivý vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze se zaměřením na informační technologie a manažerské účetnictví. Před nástupem do ČSOB působil jako Senior konzultant ve společnosti Deloitte. Do ČSOB nastoupil Josef Šedivý v roce 2011 jako manažer informační bezpečnosti, postupně pracoval jako vedoucí týmu a poté jako manažer útvaru Řízení procesů nefinančních rizik. Od roku 2016 je ředitelem tohoto útvaru, který se zaměřuje zejména na posílení vnitřního kontrolního systému ČSOB.

Nástup Josefa Šedivého do pozice ředitele pro oblast Přímé distribuce doplňuje novou strukturu retailové distribuční sítě. V pozici ředitele pro oblast řízení poboček ČSOB zůstává Martin Vašek a za distribuční síť Poštovní spořitelny je od července zodpovědný Václav Potůček.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama