reklama
reklama
17. 7. 2018 | poslední aktualizace: 17. 7. 2018  06:55

Lucie Wolfová HR manažerkou KIK Textil a Non Food pro Českou a Slovenskou republiku

Tým společnosti KIK Textil a Non Food pro Českou a Slovenskou republiku v letošním roce posílila Lucie Wolfová, která byla jmenována na pozici HR manažerky. Ve své funkci se soustředí na zkvalitnění péče o zaměstnance a jejich profesionální rozvoj a zároveň na nastavení adaptačního procesu se zaměřením na pozice asistentek prodeje. Jedním z jejích hlavních plánů je také zavedení systému vzdělávání a jeho sjednocení v obou zemích.
-rkp
Lucie Wolfová, HR manažerka KIK Textil a Non Food pro Českou a Slovenskou republiku
Lucie Wolfová, HR manažerka KIK Textil a Non Food pro Českou a Slovenskou republiku
autor: KiK

Lucie Wolfová se v oblasti HR pohybuje již řadu let. Během svého působení v tomto prostředí zastávala nejrůznější pozice od personalistky přes HR byznys partnerku až po HR manažerku. Bohaté zkušenosti s řízením lidských zdrojů získala zejména ve společnostech Olymptoy, Rozum a Cit nebo Massive Production Czech Republic. Do společnosti KiK přichází z nadnárodní výrobní společnosti Parker-Hannifin, kde působila jako HR generalistka.

„Jedním z mých hlavních cílů je přispět ke zkvalitnění péče o zaměstnance KiKu, kterých si velice vážím. Přeji si, aby se ve firmě cítili spokojeně a zároveň měli možnost se dále rozvíjet, proto bych v Česku i na Slovensku ráda zavedla ucelený systém vzdělávání. Ve své pozici bych se také chtěla zaměřit na zdokonalení adaptačního procesu zejména u asistentek prodeje. V dlouhodobém horizontu si kladu za cíl celkově zlepšit interní komunikaci a posílit budování značky společnosti KiK,“ uvedla Lucie Wolfová o své nové funkci.

Lucie Wolfová vystudovala obor podnikatelství a management na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, kde získala inženýrský titul. Své vzdělání si zároveň rozšířila kurzem práva na Univerzitě Palackého v Olomouci. Hovoří plynule německy a anglicky.

Ve svém volném čase se nejraději věnuje rodině, mezi její záliby patří literatura a cestování.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama