reklama
reklama
16. 7. 2018 | poslední aktualizace: 16. 7. 2018  06:44

Jan Janáček posílil tým Retail Agency CBRE

Společnost CBRE posílila svůj tým Retail Agency. Na pozici Associate Director v retailu nastoupil Jan Janáček, který bude mít nově na starosti pronájmy retailových ploch na bázi brokerage, kde se zaměří výhradně na neexkluzivní mandáty obchodních center a retail parků v České republice.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | retail | reklama | agentura | CBRE
Jan Janáček, Associate Director v týmu Retail Agency CBRE
Jan Janáček, Associate Director v týmu Retail Agency CBRE
autor: Jan Kolman

Jan Janáček pracoval 11 let v oblasti retailu a B2B, kde v rámci rozličných módních a sportovních značek zastával pozice Business Development Manager, Country Manager nebo Sales Director známé české prémiové značky Pietro Filipi. Do real estate businessu společnosti CBRE tak přináší znalost a pohled retailera, což znamená pro klienty velký přínos při výběru všech vhodných lokalit.

„Jan má díky svým mnoholetým zkušenostem, kdy působil v oblasti retailu, velice blízko k naším klientům. Dokáže se na jejich požadavky podívat z pohledu zkušeného retailera, kdy kromě tradičních realitních služeb je schopen klientům poskytnout i konzultace s ohledem na jejich podnikatelský záměr a obchodní strategii – ať již z hlediska vhodnosti lokality, potřebné plochy, zákaznického chování, tak i v rámci současné konvergence klasických kamenných prodejen a digitálních strategií,“ říká Katarína Brydone, Head of Retail.

Volný čas Jan dělí mezi rodinu, starost o zahradu a sport -  hokej, běh a silniční cyklistiku.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama