reklama
reklama
13. 7. 2018 | poslední aktualizace: 13. 7. 2018  11:38

Řídící partner PwC ČR Jiří Moser ve vedení regionu PwC CEE

Dosavadní řídící partner PwC Česká republika Jiří Moser, byl s platností od 1. července 2018 jmenovám členem vedení regionu PwC CEE se zodpovědností za Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a země jihovýchodní Evropy. Novými partnery Olga Cilečková a Tomáš Hunal.
-rkp
Čtěte více o: personálie | poradenství | audit | PwC
Jiří Moser, řídící partner PwC ČR a člen vedení regionu PwC CEE
Jiří Moser, řídící partner PwC ČR a člen vedení regionu PwC CEE
autor: PWC

Jiří Moser, dosavadní řídící partner PwC Česká republika, byl s platností od 1. července 2018 jmenován členem vedení regionu PwC CEE se zodpovědností za Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a země jihovýchodní Evropy. Jeho úkolem bude mj. posílení spolupráce regionálních týmů v oblasti transakcí a poradenských služeb a rozvoj nových strategických příležitostí v rámci CEE, i mimo region.

Jiří Moser současně zůstává řídícím partnerem PwC pro Českou republiku.

Olga Cilečková se k 1. červenci 2018 stala partnerkou v PwC Česká republika, kde povede tým řízení finančních rizik, účetního poradenství a PwC Akademii. V nové funkci se zaměří na další rozvoj a růst těchto služeb na českém trhu, současně bude také úzce spolupracovat s dalšími kancelářemi PwC a nově přinášet služby v oblasti řízení finančních rizik na ostatní trhy v rámci regionu střední a východní Evropy.

Tomáš Hunal byl k 1. červenci 2018 jmenován partnerem v oddělení Daňových a právních služeb společnosti PwC Česká republika. Ve své roli bude odpovědný za další rozvoj komplexních služeb v oblasti mezinárodní mobility pracovních sil v ČR a v regionu střední a východní Evropy (CEE), a to z hlediska daně z příjmů fyzických osob, pojistného na sociální zabezpečení, zdravotního pojištění, pracovního a imigračního práva.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama