reklama
reklama
12. 7. 2018 | poslední aktualizace: 12. 7. 2018  06:30

Jiří Kunz partnerem společnosti Expense Reduction Analysts

Novým partnerem poradenské sítě Expense Reduction Analysts (ERA) se stal Jiří Kunz. V oboru logistiky pracuje už třiadvacet let.
-rkp
Čtěte více o: personálie | logistika | doprava
Jiří Kunz, partner společnosti Expense Reduction Analysts
Jiří Kunz, partner společnosti Expense Reduction Analysts
autor: ERA

Jiří Kunz je spoluvlastníkem společnosti CSI Logistics, která se zabývá konzultační činností v logistice, přímou operativní spoluprací s klientem, procesními změnami v logistice a implementací změn v procesu.

Za sebou má bohaté zkušenosti ze supervizorských a manažerských pozic v mnoha nadnárodních společnostech a práci na projektech pro klienty jako P&O Trans European, BLG Logistics, Menlo Worlwide Logistics, DB Schenker, Kraft Foods, Exxon Mobile, GlaxoSmithKline, Bobcat, Douwe Egberts CZ, Rémy Cointreau a mnoho dalších.

„Výrobní a skladová logistika je v různé míře zdrojem nákladů prakticky každé firmy. S příchodem Jiřího Kunze se nám otevírá možnost nabídnout jeho zkušenosti jak stávajícím, tak budoucím klientům,“ komentuje nástup nového kolegy Jiří Rybár, řídící partner českého týmu ERA.

Jiří Kunz absolvoval četné logistické stáže v zahraničí, pracoval v Německu, v Nizozemí, na Slovensku a v Guinea-Bissau. Je držitelem certifikátu ICV Logistika v praxi - supply chain a v minulosti vystudoval strojní průmyslovku. Jako lektor pravidelně přednáší na kurzech pořádaných společností Top Vision a nakladatelstvím Forum. Mluví plynule anglicky.

Kromě práce se ve volném čase rád zabývá hláškami z českých filmů a vojenskou historií druhé světové války.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama