reklama
reklama
12. 7. 2018 | poslední aktualizace: 12. 7. 2018  06:30

Hedvika Holá HR ředitelkou ING Bank ČR

ING Bank ČR představila novou ředitelku oddělení lidských zdrojů. Na vedoucí pozici nastupuje Hedvika Holá, která dosud pracovala na obdobné pozici ve skupině ABB.
-rkp
Čtěte více o: personálie | HR | lidské zdroje | bankovnictví | ING
Hedvika Holá, HR ředitelka ING Bank ČR
Hedvika Holá, HR ředitelka ING Bank ČR
autor: ING

Hedvika Holá (41) nastoupila na začátku letních prázdnin na pozici HR ředitelky, a bude tak zodpovědná za vedení celého oddělení lidských zdrojů ING Bank ČR. Na starost bude mít i celkovou HR strategii firmy, od náboru nových zaměstnanců až po propojení HR s byznysem. Zároveň bude vedoucí týmu o 7 lidech.

„Na práci v kolektivu ING Bank se velice těším. Je to pro mě zároveň i velká výzva, kdy se po mnoha letech vracím do oboru bankovnictví,“ říká k nové pozici Hedvika Holá.

Před nástupem do ING Bank ČR působila deset let ve skupině ABB, kde vystřídala několik vedoucích pozic v odděleních lidských zdrojů. Zkušenosti na HR pozicích sbírala také v OKIN Group a předtím v České spořitelně.

Hedvika Holá vystudovala obor psychologie na Filozofické fakultě Palackého univerzity v Olomouci. Absolvovala několik školení v oblasti HR, vlastní například certifikáty z QED Group, CMC či M. C. Triton. Hovoří plynně anglicky a ovládá základy němčiny, holandštiny a ruštiny.

Je vdaná a má jednoho syna.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama