reklama
reklama
4. 7. 2018 | poslední aktualizace: 5. 7. 2018  19:09

César Habib jmenován regionálním ředitelem pro Střední východ a Afriku společnosti Rolls-Royce

Společnost Rolls-Royce oznámila, že byl od 1. srpna 2018 jmenován regionálním ředitelem pro oblast Středního východu a Afriky. Bude řídit pobočku společnosti sídlící v Dubaji. Nahradí Bretta Soso, který v srpnu opustí společnost a bude se věnovat vlastnímu byznysu.
-rkp
César Habib, regionální ředitel pro Střední východ a Afriku společnosti Rolls-Royce
César Habib, regionální ředitel pro Střední východ a Afriku společnosti Rolls-Royce
autor: ROLLS-ROYCE

César Habib nastoupil do společnosti Rolls-Royce v roce 2015. Za tu dobu době se zasloužil o rekordní tržby a rozvoj pobočky Rolls-Royce Bespoke.

Před příchodem do Rolls-Royce zastával řadu vedoucích pozic v BMW Group ať už v oblasti prodeje, rozvoje prodejních kanálů nebo obchodu. Pět let působil v regionální kanceláři BMW v Dubaji.

„Jsem potěšen, že byl César Habib jmenován regionálním ředitelem pro středním východ a Afriku. Má výjimečný přístup a díky bohatým zkušenostem a hlubokým znalostem podnikání a regionu má ideální předpoklady pro tuto novou roli," uvedl ke jmenování Torsten Müller-Ötvös, generální ředitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars. Blízký východ je pro značku Rolls-Royce jedním z nejdůležitějších regionů.

César Habib se narodil v Libanonu libanonskému otci a německé matce a absolvoval univerzitu v Pasově v Německu, kde získal diplom v oboru Business Administration.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama