reklama
reklama
3. 7. 2018 | poslední aktualizace: 3. 7. 2018  13:23
Barta Channel Sales Executive ve Veracompu

Tomáš Barta se vrací jako Channel Sales Executive do společnosti Veracomp

Do společnosti Veracomp se po roční přestávce vrací Tomáš Barta. Dosud působil jako Sales Manager ve společnosti Kaspersky Lab. Na nové pozici Channel Sales Executive bude Tomáš odpovědný za rozvoj vztahů a podporu klíčových partnerů, včetně rozvoje obchodních aktivit v rámci celého portfolia společnosti Veracomp.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer | ICT | distribuce
Tomáš Barta, Channel Sales Executive společnosti Veracomp
Tomáš Barta, Channel Sales Executive společnosti Veracomp
autor: Pavlik/Simerova

Tomáš Barta se bude soustředit na Českou republiku, a to v úzké spolupráci s celým obchodním týmem vedeným obchodním ředitelem Veracompu, Lukášem Mirovským

Bude se také zabývat osvětou a vzděláváním v oblasti bezpečnosti a bezpečnosti informačních technologií. V nové pozici využije 15 let zkušeností z oblasti IT, TELCO a IT bezpečnosti při působení na straně koncového zákazníka, telco operátora, systémového integrátora, distributora i výrobce.

Společnost Veracomp je distributorem IT produktů v oblasti síťové bezpečnosti, infrastruktury a open source softwaru pro český a slovenský trh. Veracomp je „Value added distributorem“, to znamená, že svým partnerům poskytuje přidanou hodnotu v podobě know-how, expertizy a komplexního marketingového zázemí pro distribuované produkty. Je součástí mezinárodní skupiny Veracomp, která úspěšně působí v 16 zemích střední a východní Evropy.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama