reklama
reklama
30. 6. 2018 | poslední aktualizace: 30. 6. 2018  07:30

Helena Šulcová vede Audit společnosti Crowe v České republice

Osmá největší poradenská síť na světě Crowe, posiluje své auditorské služby v České republice. Nově je povede Helena Šulcová, která má dvě desítky let zkušeností s auditem, finančním managementem a řízením rizik.
-rkp
Čtěte více o: personálie | audit | poradenství | daně
Helena Šulcová vede Audit společnosti Crowe v České republice
Helena Šulcová vede Audit společnosti Crowe v České republice
autor: Crowe

Helena Šulcová je členkou britské Asociace autorizovaných účetních znalců a auditorů (FCCA), Instituce autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ACA) a registrovanou auditorkou v České republice. Působila 17 let ve společnosti Deloitte, kde získala rozsáhlé zkušenosti s auditováním společností z různých průmyslových odvětví, zejména automobilového průmyslu a potravinářství, zdravotnických zařízení či maloobchodu s módním zbožím. Několik let působila v oddělení Řízení rizik Deloitte Central Europe na pozici zástupkyně ředitele oddělení pro řízení nezávislosti, kde se kromě konzultací a procedur vyplývajících z Etického kodexu IESBA zabývala procedurami spojenými s vyhodnocováním klientských rizik, opatřením proti praní špinavých peněz a dalšími procedurami řízení rizik. V posledních dvou letech pracovala na pozici finanční manažerky ve společnosti ANTOLIN LIBAN, která je součástí celosvětové skupiny Grupo Antolin zabývající se výrobou interiérových dílů do automobilů.

Mým cílem je podpořit přední pozici Crowe v České republice. Naši klienti oceňují, že jsme transparentní firma, která zná české prostředí a zároveň je součástí jedné z největších poradenských sítí na světě,“ říká Helena Šulcová ke svému jmenování.

Helena Šulcová je vdaná, má 13letou dceru, ve volném čase se věnuje především rodině a studiu cizích jazyků.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama