reklama
reklama
30. 6. 2018 | poslední aktualizace: 30. 6. 2018  07:30

Zdeněk Kašpar nastoupil na pozici business development directora společnosti Linkcity

V souvislosti s nedávno uzavřeným strategickým partnerstvím mezi společnostmi Linkcity a Cromwell Property Group za účelem rozvoje portfolia industriálních nemovitostí v České republice a na Slovensku se rozrůstá i tým Linkcity.
-rkp
Zdeněk Kašpar, business development director společnosti Linkcity
Zdeněk Kašpar, business development director společnosti Linkcity
autor: Linkcity

Zdeněk Kašpar (54) bude zodpovědný za vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí společnosti v logistickém segmentu pod značkou LiNK. Na starosti bude mít vyhodnocování komerčního potenciálu nových lokalit, akvizici nájemců, analýzy trhu i udržování úzkých vztahů s realitními makléři.

Zdeněk Kašpar se v oblasti logistiky profesně pohybuje více než 20 let. Ve společnosti Kimberly-Clark byl téměř 9 let zodpovědný za správu skladů a distribuci v zemích střední Evropy. Následně více než 10 let pracoval v DB Schenker, kde řídil divizi skladové logistiky v ČR o celkové ploše 160 000 m2. Před nástupem do Linkcity působil jako expert pro logistické projekty v CBRE, kde zastával funkci předního poradce a makléře v oblasti komerčních nemovitostí.

Zdeněk Kašpar je absolventem Fakulty elektrotechnické na ČVUT v Praze a hovoří plynně anglicky a dorozumí se německy a polsky.

Mezi jeho koníčky patří rekreační sport (běh, jízda na kole, běžkování a sjezdové lyžování). Pravidelně se účastní půlmaratonu v Olomouci a Jizerské padesátky. Relaxuje také chozením po horách a cvičením taiči.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama