reklama
reklama
27. 6. 2018 | poslední aktualizace: 27. 6. 2018  19:03

Aleš Navrátil a Michal Skaunic posílili asset management obchodních center CPI Property Group

Realitní skupina CPI Property Group (dále CPI PG) rozšířila počátkem června tým asset managementu spravující obchodní centra, jejichž je největším majitelem v České republice. Oddělení se rozrostlo na dvanáct členů a posiluje jej Aleš Navrátil a Michal Skaunic. Oba pánové přicházejí s letitými zkušenostmi s vedením obchodních center. Aleš Navrátil se bude starat o brněnské nákupní centrum Královo Pole a jihlavský Citypark a Michal Skaunic přebírá odpovědnost nad Futurem Hradec Králové, které již v letech 2013 až 2015 řídil z pozice ředitele centra.
-rkp
Aleš Navrátil a Michal Skaunic, asset management obchodních center CPI Property Group
Aleš Navrátil a Michal Skaunic, asset management obchodních center CPI Property Group
autor: CPI Group

Aleš Navrátil (52) je absolventem střední průmyslové školy strojnické a do CPI PG přichází ze společnosti Cushman & Wakefield, kde se od roku 2015 staral z pozice manažera centra o nákupní centrum Citypark Jihlava, jež patří do portfolia CPI PG. Do retailové branže přišel z filmové společnosti Warner Bros. V letech 2000 až 2011 působil ve společnosti Somerston Olympia CZ, na pozici jednatele a ředitele marketingu a oddělení pronájmů nákupně-zábavního komplexu Olympia.

V rámci asset managementu CPI PG odpovídá Aleš Navrátil za projekt nákupního centra Královo Pole v Brně se zaměřením na rozsáhlou modernizaci centra včetně jeho budoucí expanze, a Citypark Jihlava, které čeká remodeling interiéru, a uvažuje se rovněž o úpravě food courtu.

Michal Skaunic (51) je absolventem elektrotechnické fakulty ČVUT, kde vystudoval inženýrský obor biokybernetika. Michal Skaunic, který je stále obchodním ředitelem hokejového klubu Mountfield Hradec Králové, sbíral zkušenosti mezi lety 1997 a 2012 ve společnosti PNS, kde byl z pozice ředitele pražské divize a rozvoje odpovědný za restrukturalizaci společnosti, logistiku, ale také za výstavbu nového distribučního centra společnosti. Mezi lety 2013 a 2015 byl pod hlavičkou CBRE uznávaným ředitelem OC Futurum Hradec Králové, jež letos přešlo do portfolia CPI PG a které bude mít Michal Skaunic na starosti. Za zmínku stojí také, že mezi lety 2016 a 2017 působil jako ředitel pražského OD Kotva.

„Mám velkou radost, že se asset management rozrůstá o dva velmi zkušené členy, kteří nám pomohou centra CPI PG posouvat blíže nejmodernějším světovým trendům. Jak s Futurem Hradec Králové, tak také s nákupním centrem Královo Pole máme velké plány. Přeji pánům, ať se jim daří,“ komentuje posily Petr Brabec, Head of Asset Management Shopping Centers.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama