reklama
reklama
25. 6. 2018 | poslední aktualizace: 25. 6. 2018  09:37

Klára Voborská má na starosti marketing portálu VideoBydlení.cz

Od letošního roku sází realitní portál VideoBydlení.cz více na online marketing, především možnosti linkbuildingu, tedy budování zpětných odkazů. K rozvoji firmy v této oblasti má pomoci posila na pozici Head of Marketing and Linkbuilding (vedoucí marketingu a budování zpětných odkazů) Klára Voborská. Startup VideoBydlení.cz byl první, kdo mezi realitními portály poskytl prostor pro video prezentaci. Nyní posouvá standardy opět výš. Vlajkovou lodí portálu jsou nyní virtuální a 3D prohlídky, o které zájem neustále stoupá.
-rkp
Klára Voborská, Head of Marketing and Linkbuilding realitního portálu VideoBydlení.cz
Klára Voborská, Head of Marketing and Linkbuilding realitního portálu VideoBydlení.cz
autor: archiv

Klára Voborská se rozhodla pro VideoBydlení.cz na základě stávajících pracovních zkušeností s tímto v týmem.Marketingu se věnuje od té chvíle, co se stala součástí startupu a navíc ji tento obor zajímal již od střední školy. Dva roky působila na různých pozicích ve společnosti OBI Česká republika. Od roku 2016 je součástí týmu realitního portálu VideoBydlení.cz. Začínala jako marketingový pracovník sociálních médií. Od letošního roku byla dosazena na pozici Head of Marketing and Linkbuilding, vede tým marketérů. Na starost má především online marketing, a to linkbuilding společnosti.

Pro práci jsem se původně rozhodla kvůli možnosti home office. Myslím ale, že důležitější je spíš důvod, proč jsem zůstala. Hlavním důvodem je pracovní kolektiv a také to, že mám plnou důvěru, což pro mne dost znamená. Líbí se mi, že je každý kousek práce vidět ve výsledcích firmy,“ prozrazuje Klára Voborská, Head of Marketing and Linkbuilding (vedoucí marketingu a budování zpětných oblastí).

Pro Kláru Voborskou bylo důležité, aby ji práce bavila, a to se jí splnilo. Především díky neustálým inovacím a nápadům ze strany zakladatelů VideoBydlení.cz. „Další věc, která je pro mě zajímavá, jsou časté teambuildingy ve formě únikových her, horských pobytů nebo obyčejného posezení v restauraci,“ dodává.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama