reklama
reklama
18. 6. 2018 | poslední aktualizace: 18. 6. 2018  09:40

Václav Elman generálním ředitelem skupiny SSI Group, Radoslav Kavulič personálním ředitelem, Michal Cícer ředitelem útvaru

Skupina SSI Group, která už 28 let zajišťuje služby integrovaného facility managementu (IFM). Expanze se týká všech segmentů - technické správy a údržby budov, ostrahy osob a majetku i úklidových služeb, a to v České republice i na Slovensku, oznámila personální změny ve svém vedení. Jeho novým generálním ředitelem se stal na konci minulého roku Václav Elman. Pozici ředitele pro oblast personalistiky nově zastává Radoslav Kavulič. Pozici ředitele útvaru zajišťujícího ostrahu osob a majetku v SSI Group zastává od ledna 2018 nově Michal Cícer.
-rkp
Václav Elman, generální ředitel skupiny SSI Group, Radoslav Kavulič, personální ředitel, Michal Cícer, ředitel útvaru
Václav Elman, generální ředitel skupiny SSI Group, Radoslav Kavulič, personální ředitel, Michal Cícer, ředitel útvaru
autor: SSI Group

Václav Elman (38), nový generální ředitel rostoucího holdingu SSI Group, se v oblasti bezpečnostního průmyslu a integrovaného facility managementu pohybuje bezmála dvě desítky let. V minulosti působil mimo jiné ve vedení nadnárodní společnosti poskytující IFM služby a byl hlavním přispěvatelem v rozvoji jejích zahraničních poboček v Turecku a Rusku.

Radoslav Kavulič (43), nový personální ředitel, je velkou posilou pro SSI Group. Zkušený personalista spojil většinu svého profesního života s koncernem Volkswagen AG. Krátce po absolutoriu na Trnavské univerzitě - Fakultě humanistiky (obor Sociologie a personální management) nastoupil v roce 2001 do společnosti Volkswagen Slovakia, aby od roku 2006 vystřídal několik vedoucích a ředitelských HR pozic ve ŠKODA AUTO - od závodu Vrchlabí, přes areál Na Karmeli až po výrobní zónu v Kvasinách. V SSI Group bude mít Radoslav na starosti akvizici nových zaměstnanců v ČR i na Slovensku, nastavení nových zaměstnaneckých benefitů a systémů vzdělávání.

Michal Cícer (38) coby voják z povolání a účastník několika mezinárodních vojenských misí (Irák, Kosovo) nastoupil před třemi lety do SSI Group. Od ledna 2018 zastává pozici ředitele útvaru zajišťujícího ostrahu osob a majetku. Jeho úkolem bude mimo jiné odborné vedení pracovníků v bezpečnosti, včetně rozšiřování právního vzdělání, psychologické průpravy nebo odborných znalostí, jako jsou kurzy první pomoci atd. Před příchodem do SSI Group sbíral zkušenosti na Velitelství ochranné služby Vojenské policie Praha.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama