reklama
reklama
18. 6. 2018 | poslední aktualizace: 19. 6. 2018  09:05

Nik Černomorský lídrem týmu poradenství v oblasti rizik společnosti Deloitte

Od června zastává roli Risk Advisory Leader společnosti Deloitte Nik Černomorský. Bude odpovědný za vedení týmu a za strategii a vizi poradenství pro oblast řízení kybernetických, operačních a regulatorních rizik.
-rkp
Nik Černomorský, Risk Advisory Leader společnosti Deloitte
Nik Černomorský, Risk Advisory Leader společnosti Deloitte
autor: Bedrich Marek

Nik Černomorský nastoupil do poradenství Deloitte před pěti lety. Za tu dobu vybudoval silný tým se zaměřením na rizika, kybernetiku a compliance. Má bohaté zkušenosti s klienty z rozličných odvětví i zemí. V minulosti pracoval například v bankovním sektoru nebo ve vesmírném výzkumu.

„Ve světě, kde firmy denně čelí hrozbám ve všech sektorech včetně finančního, obchodního i kybernetického, je pro nás v Deloitte klíčové disponovat týmem odborníků, který dokáže takovým rizikům u našich klientů předejít a zabránit. Nik má v oboru mnohaleté zkušenosti,“ říká Pavel Šiška, vedoucí partner poradenského oddělení Deloitte.

Nik Černomorský je držitelem magisterského titulu v oboru aplikovaná informatika z Masarykovy univerzity v Brně a Moskevské státní univerzity se specializací na aplikovanou kosmonautiku a informatiku.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama