reklama
reklama
15. 6. 2018 | poslední aktualizace: 15. 6. 2018  06:50

Miloslav Tlamicha výkonným ředitelem jazykové agentury Channel Crossings

Novým výkonným ředitelem jazykové agentury Channel Crossings se stal Miloslav Tlamicha. Ve funkci bude mít na starosti řízení společnosti, definování firemní strategie, kontakty s klíčovými klienty, finanční management a reprezentaci společnosti.
-rkp
Miloslav Tlamicha, výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings
Miloslav Tlamicha, výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings
autor: Channel Crossings

Miloslav Tlamicha má dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků, metodologií výuky, řízením týmu lektorů a v neposlední řadě s péčí o tuzemské i zahraniční klienty. Dříve pracoval v jazykových agenturách Skřivánek nebo James Cook Languages. Několik let působil v USA a Velké Británii. Vystudoval angličtinu na Univerzitě Karlově.

„Je mi potěšením ujmout se této funkce, navíc v takto významný rok, kdy agentura Channel Crossings slaví 25 let. Těším se na spolupráci se všemi klienty, kolegy i obchodními partnery v dalších letech,“ říká Miloslav Tlamicha, nový výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings. 

Na pozici výkonného ředitele vystřídá Vítězslava Bicana, který funkci zastával předchozích 11 let.

Jazykovou agenturu Channel Crossings založila Lenka Doležalová Pavilková, která je dodnes majitelkou. Agentura se za uplynulých 25 let existence stala jednou z největších soukromých jazykových agentur v České republice se zaměřením na poskytování služeb pro firemní zákazníky. Postupem času se ale začala orientovat i na cestování za vzděláním do zahraničí a programy pro děti, například v mateřských školách.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama