reklama
reklama
14. 6. 2018 | poslední aktualizace: 14. 6. 2018  13:56

Martin Marek posiluje startup DoDo patřící akcelerátoru Inveo

E-commerce akcelerátor Inveo, který poskytuje komplexní e-commerce omnichannel řešení, dále rozšiřuje svůj tým. Na pozici Business Unit Director patřícím pod křídla Inveo nastupuje Martin Marek, který bude mít na starosti stávající i nové klienty a rozvoj celého B2B segmentu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | start-up
Martin Marek, Business Unit Director ve startupu DoDo patřící akcelerátoru Inveo
Martin Marek, Business Unit Director ve startupu DoDo patřící akcelerátoru Inveo
autor: Inveo

Martin Marek se posledních šest let věnoval řízení online portfolií a má za sebou řadu úspěšných projektů ve společnostech jako Burda Praha anebo News and Media Holding. V těchto společnostech vytvořil online-business strategii s důrazem na omnichannel přístup a taktéž sjednotil celé portfolio z produktového a systémového pohledu. Působil jako projektový manažer TV NOVA v oblasti vylepšování firemních procesů, jako LEAN manažer byl zodpovědný za vylepšení finančních výsledků ve svěřených oblastech v Raiffeisenbank.

V DoDo se bude Martin Marek soustředit na akvizici nových klientů a o rozvoj služby jako takové z pohledu business developmentu. Zároveň zastřeší nastavení a rozvoj interní logistické platformy, kterou aktuálně vyvíjí development tým společnosti Inveo.

„Věříme, že díky bohatým zkušenostem s řízením firemních procesů bude Martin silnou posilou našeho týmu. Jeho know-how využijeme i v rámci nově vznikajícího HR projektu, který právě připravujeme,“ dodává Michal Menšík, CEO Inveo.

Bude zodpovědný za nastavení nových procesů v obou společnostech (DoDo a Inveo) a povede také interní školení v oblasti procesního řízení a BPI.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama