reklama
reklama
14. 6. 2018 | poslední aktualizace: 14. 6. 2018  13:45

Leona Farkašová ředitelkou HR v jazykové agentuře Skřivánek

Novou vedoucí lidských zdrojů české jazykové agentury Skřivánek se stala Leona Farkašová. Má více jak třináctileté zkušenosti z oboru personalistiky a řízení firem. Do jazykové agentury Skřivánek přišla z průmyslového odvětví, kde vedla personální oddělení a měla v oblasti řízení lidských zdrojů na starosti také chod několika zahraničních poboček.
-rkp
Leona Farkašová, ředitelka HR v jazykové agentuře Skřivánek
Leona Farkašová, ředitelka HR v jazykové agentuře Skřivánek
autor: Jazyková škola Skřivánek

Leona Farkašová se do jazykové agentury Skřivánek vrací po jednoroční pauze, kterou věnovala rozvoji svých profesních dovedností v oboru personalistiky. Předtím působila deset let na pozici ředitelky poboček jazykové agentury Skřivánek v Hradci Králové a Pardubicích. Před svou kariérou v jazykové agentuře stála tři roky v čele společnosti Městsko-lázeňské informační centrum.

“Leona je velmi talentovaný člověk pro práci s lidmi s bohatými zkušenostmi s vedením několika společností, včetně našich dvou regionálních poboček. Věřím, že úspěšně naváže na své předchozí působení ve Skřivánkovi a svými novými zkušenostmi přispěje ke strategickému nastavení personální politiky naší agentury,” uvádí Bronislava Chudobová, ředitelka jazykové agentury Skřivánek.

Vedení společnosti Skřivánek si od nové HR ředitelky slibuje také posílení interní komunikace, což je v době nízké nezaměstnanosti klíčový úkol. Jejím hlavním zadáním je zefektivnění interních procesů od samotného náboru, on-boardingu a adaptace nových pracovníků, přes školení, vzdělávání, hodnocení a motivaci zaměstnanců, až po talent management a nástupnictví, včetně rozvoje firemní kultury a celkového posílení spokojenosti stávajících zaměstnanců.

Leona Farkašová je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity v Hradci Králové se specializací na pedagogiku a psychologii.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama