reklama
reklama
11. 6. 2018 | poslední aktualizace: 11. 6. 2018  09:25

Richard Wilkinson finančním ředitelem společnosti CTP

Společnost CTP oznámila jmenování Richarda Wilkinsona na pozici finančního ředitele pro skupinu CTP a to s platností od 1. července. Ve své nové pozici bude úzce spolupracovat s výkonným ředitelem společnosti Robertem Pittem a generálním ředitelem Remonem Vosem, aby zajistil růst, zvýšil podíl na trhu a ziskovost. Zaměří se na celkovou finanční stabilitu skupiny i dceřiných společností a podpoří CTP v plánovaném rozvoji.
-rkp
Richard Wilkinson, finanční ředitel společnosti CTP
Richard Wilkinson, finanční ředitel společnosti CTP
autor: ANDI.BRUCKNER

Richard Wilkinson se bude přímo podílet na nastavení finanční strategie CTP. Cílem jeho práce bude zajistit zvýšení finanční výkonosti společnosti a poskytnutí dostatečné finanční stability pro plánované aktivity. Společnost bude zastupovat jak při jednáních s investičními bankéři, tak s investory a dalšími finančními partnery.

Předtím než vstoupil do finančního sektoru, vystudoval obor právo na London School of Economics. V posledních téměř 30 letech pracoval v Erste Group, kde vykonával různé pozice od Senior Managementu v Treasury, Balance Sheet Management a Corporate Banking, až po převzetí divize Erste's Commercial Real Estate v roce 2011, kde dovedl Erste Group na vedoucí pozici v rámci CEE.

"Jsem hrdý na to, že jsem se připojil ke společnosti CTP, kterou dobře znám a považuji za jednu z nejúspěšnějších a nejdynamičtějších společností v regionu CEE v oblasti průmyslových nemovitostí. Těší mě, že ve své nové pozici mohu využít svých znalostí trhů a zkušeností získaných za téměř 20 let v realitním sektoru a podpořit tak plány růstu společnosti. Vidím obrovskou příležitost v silné klientské základně CTP, která čítá více než 450 firem. Klienti neustále expandují a za nejspolehlivějšího partnera si zvolili právě CTP, která tak roste s nimi," dodal Richard Wilkinson, nový CFO skupiny CTP.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama