reklama
reklama
10. 6. 2018 | poslední aktualizace: 10. 6. 2018  08:41

Erika Prachařová personální ředitelkou MOL Česká republika

Erika Prachařová, která pro Skupinu MOL pracuje od roku 2014, nově přebírá pozici personální ředitelky MOL Česká republika. Jejími hlavními úkoly bude nadále rozvíjet firemní kulturu společnosti a zkvalitňovat procesy personálního oddělení. Dosud ve společnosti působila v roli kulturní ambasadorky. Novou pozici přebírá po Carmen Becker.
-rkp
Erika Prachařová, personální ředitelka MOL Česká republika
Erika Prachařová, personální ředitelka MOL Česká republika
autor: Igor Bondar

Erika Prachařová do společnosti MOL Česká republika (v té době spol. Slovnaft) nastoupila v roce 2014 jako HR specialistka. V roce 2017 se ujala pozice kulturní ambasadorky, kdy pracovala společně s vedením společnosti na rozvoji firemní kultury. V této agendě bude nadále pokračovat i na nové pozici personální ředitelky, kterou přebírá po Carmen Becker, jež byla zodpovědná za řízení lidských zdrojů od listopadu 2015, a která se v rámci Skupiny MOL přesouvá do Itálie..

Společnost úspěšně prošla náročným procesem integrace čtyř firem. Jsem přesvědčena, že se nám v rámci personálních procesů podařilo nastavit pevné základy. Mým cílem je navázat na výbornou práci mé předchůdkyně a společně s týmem budovat společnost, která bude první volbou nejen pro současné zaměstnance, ale i potenciální kandidáty,“ uvedla Erika Prachařová.

V minulosti pracovala pro spediční společnost Schenker.

Je absolventkou Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na Podnikové řízení. Svůj volný čas věnuje cestování a studiu psychologie.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama