reklama
reklama
6. 6. 2018 | poslední aktualizace: 6. 6. 2018  13:35

Seznam.cz rozšiřuje mediální impérium: Koupil většinu v pražských rádiích Expres a Classic, kam bude dodávat vlastní zpravodajství

Většinový podíl 67 procent koupila internetová firma Seznam.cz v rádiích Expres a Classic. Podrobnosti oznámí firma příští týden na tiskové konferenci. Do rádií bude dodávat zpravodajství ze své vlastní redakce.
ČTK
ČTK
Čtěte více o: Seznam.cz | rádio | zpravodajství | nákup
Seznam.cz koupil majoritu v rádiích Expres a Classic.
Seznam.cz koupil majoritu v rádiích Expres a Classic.
autor: Matej Slávik

Internetová firma Seznam.cz koupila 67 procent v rádiích Expres a Classic. Vyplývá to z informací v Obchodním rejstříku. Podrobnosti nechtěli Seznam ani původní vlastníci komentovat, příští týden je Seznam oznámí na tiskové konferenci.

"Mohu potvrdit, že do naší společnosti Voice of Prague, mateřské firmy rádií Expres FM a Classic Praha, vstoupil 67 procenty strategický investor, mediální holding Seznam.cz. Podrobnější informace o směřování obou rádií, dalších změnách a plánech rádiové skupiny budou blíže představeny na tiskové konferenci ve středu 13. 6.," řekl jeden z původních vlastníků rádií David Šimoník.

Seznam bude do rádií dodávat původní zpravodajství ze své vlastní redakce, která funguje v rámci Seznam Zpráv a Televize Seznam.cz.

Expres FM je pražské metropolitní rádio se zaměřením na současnou a kvalitní hudbu. Jeho poslechovost byla loni 25 000 lidí denně, což představuje podíl téměř tři procenta. Classic Praha (dříve Classic FM) hraje klasickou a filmovou hudbu doplněnou o pořady s hudbou jazzovou, swingovou a muzikálovou.

Autoři: ČTK
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama