reklama
reklama
31. 5. 2018 | poslední aktualizace: 31. 5. 2018  07:50

Jan Míšek posílí agenturu Business Factory

Tým pražské pobočky digitální agentury Business Factory v červnu posílí Jan Míšek. Dosud pracoval v TV Nova, kde byl zodpovědný za nabízení on-line portfolia mediálním agenturám a VIP klientům.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | on-line | TV Nova
Jan Míšek
Jan Míšek
autor: Business Factory

Jan Míšek v červnu posílí tým pražské pobočky digitální agentury Business Factory. Dosud pracoval v TV Nova, kde byl zodpovědný za nabízení on-line portfolia mediálním agenturám a VIP klientům.

V nové pozici se bude věnovat kreativnímu budování brandů klientů, spolupráci s influencery a aktivaci obsahu na jejich sociálních sítích. Chce při tom maximálně využít komunit projektů Business Factory, jako jsou JenŽeny.cz, RychlýAuta.cz a JenCestování.cz, které dohromady mají přes 5 milionů fanoušků.

“Uvědomuji si stále rostoucí význam on-line marketingu, který se aktuálně nejsilněji projevuje tendencí k videoobsahu, měřitelnosti a garanci výkonu. Jménem agentury Business Factory a jejích nástrojů tak mám příležitost nabízet svým klientům kampaně na posílení jejich značky přinášející jasně vyčíslený přínos,” odhaduje své nové možnosti Jan Míšek.

Původně brněnská digitální agentura Business Factory je na trhu od roku 2009. Od té doby se stala oficiálním partnerem Facebooku i Googlu a otevřela několik poboček po celém světě. Stojí také za vznikem reklamní platformy ROI Hunter, online magazínu Newsfeed i brandové divize Brandformance.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama