reklama
reklama
21. 5. 2018 | poslední aktualizace: 21. 5. 2018  08:51

Jan Zápotočný rozšířil vedení společnosti E.ON Energie

Představenstvo společnosti E.ON Energie ohlásilo novou tvář ve svém týmu. Jan Zápotočný považuje energetiku za rychle se vyvíjející obor, který skýtá zajímavé obchodní příležitosti. Jan je nově zodpovědný za podporu a řízení obchodu, konkrétně za prodej zákazníkům z řad domácností a středních i velkých podniků.
-rkp
Jan Zápotočný, člen představenstva společnosti E.ON Energie
Jan Zápotočný, člen představenstva společnosti E.ON Energie
autor: E.ON

Jan Zápotočný pracoval před příchodem do společnosti E.ON Energie na pozici obchodního ředitele ve slovenské Telefónice O2, byl jednatelem ve společnosti ČEZ Prodej, kde odpovídal za prodej a prodejní kanály. V posledních třech letech působil jako člen představenstva ve slovenské pojišťovně NN, kde měl na starosti zejména prodej a marketing.

Energetika je velmi zajímavý obor, který poslední dobou prochází velkou reformou a v budoucnu se bude podle mého názoru výrazně rozvíjet směrem k zákaznickým řešení – stejně jako tomu bylo v telekomunikacích a později v bankovnictví či pojišťovnictví. To pro obchodníka, jako jsem já, přináší úžasnou příležitost zúročit své zkušenosti a zároveň se učit novým věcem. Klientům chceme nabízet výhodné a zajímavé produkty a v průběhu času těžit z jejich referencí a spokojenosti. Je to zásadní změna, která znamená odklonit se od prodeje komodity k řešení zákaznických potřeb,“ vysvětluje Jan Zápotočný.

V představenstvu E.ON Energie doplnil Jan Zápotočný Martina Záklasníka a Michala Šafáře a bude mít na starosti podporu a řízení obchodu. „Musíme se stále učit a stále hledat nová, aktuální řešení. Musíme být pro zákazníka zajímaví, důvěryhodní, spolehliví, cenově přijatelní a musíme s ním komunikovat srozumitelně a v pravou chvíli,“ říká Zápotočný.

Jan Zápotočný má tři dcery, mezi jeho koníčky patří motorka, lítání, lyžování nebo horská turistika.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama