reklama
reklama
15. 5. 2018 | poslední aktualizace: 18. 5. 2018  10:42

Barbora Jónová tiskovou mluvčí Technické univerzity v Liberci

Novou tiskovou mluvčí Technické univerzity v Liberci se stala Barbora Jónová. Její úkolem bude rozšířit povědomí o možnostech studia na jednotlivých fakultách i oborech na univerzitě, osvěžit komunikaci akademiků s veřejností, a přilákat větší množství studentů.
-rkp
Barbora Jónová
Barbora Jónová
autor: Technická univerzita v Liberci

Barbora Jónová se dosud podílela na propagaci a externí komunikaci Technické univerzity v Liberci a na novém postu tiskové mluvčí bude mít na starosti také kontakt s médii. Před tím působila v komunikační agentuře Taktiq Communications, kde pracovala na různých projektech od zdravotnictví přes lifestyle až po finance.

Na pozici tiskového mluvčího vystřídala Radka Pirkla, který se nyní věnuje univerzitnímu periodiku T-uni 360 a online zpravodaji www.t-uni.cz a rovněž bude s Jónovou spolupracovat při komunikaci školy navenek.

Hlavním úkolem Jónové bude podpořit nové vedení ve snaze rozšířit povědomí o možnostech studia na jednotlivých fakultách i oborech na univerzitě, osvěžit komunikaci akademiků s veřejností, a přilákat větší množství studentů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama