reklama
reklama
14. 5. 2018 | poslední aktualizace: 14. 5. 2018  09:32

Linda Kajzarová nastoupila do agentury Wunderman

Do agentury Wundermanu nastoupila na pozici Senior Account Managera Linda Kajzarová. V největší marketingové agentuře Česka se stará o rozvoj agenturního klienta Fischer Group.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | marketing
Linda Kajzarová, Senior Account Manager - Team Lead v agentuře Wunderman
Linda Kajzarová, Senior Account Manager - Team Lead v agentuře Wunderman
autor: Wunderman

Linda Kajzarová bude na poziciSenior Account Managera - Team Lead odpovědná za rozvoj značek celé skupiny FISCHER, tedy CK FISCHER, Nev Dama a eTravel. Svými zkušenostmi tak posílí směřování agenturních klientů směrem k marketingové automatizaci a pomůže zefektivnit online komunikaci značek s jejich zákazníky.

„Jde o nejprogresivněji rostoucí skupinu v travel industry na českém trhu a do čela FISCHER týmu jsem hledal schopného člověka jako je právě Linda,“ říká Group Business Director Jaroslav Novák.

Do Wundermanu přišla z agentury H1.cz, kde působila jako Account Manager primárně pro klienta AMAZON. Má také bohaté znalosti ze světa start-upů díky práci manažera v akcelerátoru Wayra či jako nezávislá marketingová konzultantka pro klienty SAP či Český telekomunikační úřad. Působila na pozici Head of CEE v britské společnosti ​The​ ​Foundation​ ​Growth​ ​Consulting, kde denně rozhodovala o rozvoji a potenciálu mezinárodních projektů. Mezi její klienty patřily firmy jako Marks&Spencer, Volkswagen, Fujitsu, eBay, AMAZON a další.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama