reklama
reklama
14. 5. 2018 | poslední aktualizace: 14. 5. 2018  09:20
Žďárský generálním ředitelem skupiny Suntel Telco

Jan Žďárský generálním ředitelem skupiny Suntel Telco

Společnost Suntel Telco vede od 9. 5. 2018 Jan Žďárský. Na pozici generálního ředitele střídá Romana Řezníčka. Jan Žďárský přichází do čela firmy z Ruska ze společnosti VEON Eurasia, kde zastával pozici Network Infrastructure Development Director.
ICT Revue
Jan Žďárský, generální ředitel skupiny Suntel Telco
Jan Žďárský, generální ředitel skupiny Suntel Telco
autor: Suntel

Jan Žďárský má rozsáhlé zkušenosti z významných mezinárodních telekomunikačních projektů a s tím spojených vedoucích pozic. Do Suntelu přichází ze společnosti VEON  Eurasia (provozující Telco operátory v zemích bývalého Sovětského svazu – Ukrajina, Arménie, Gruzie, Tajikistan, Kyrgyzstán, Uzbekistán a Kazachstán). Tam měl na starosti provoz mobilních a fixních sítí, jejich rozvoj a realizaci projektu na jejich efektivnější využití a správu. Před tím působil jako Network Director v O2 Slovakia, kde měl zodpovědnost za provoz, plánovaní a výstavbu mobilní a transportní sítě s více jak 1,9 mil. zákazníků. V minulosti taktéž působil na projektech v USA, Brazílii, Kolumbii a Švédsku.

Hovoří plynule česky a anglicky. Díky svým zkušenostem, nadšení pro práci v oblasti telekomunikací a manažerským dovednostem je výborným kandidátem na nejvyšší pozici. Znalost mezinárodního prostředí je Janovou obrovskou výhodou. Jan bude plně zodpovědný za Česko, Slovensko, Švýcarsko a Německo.

Velmi si vážím důvěry akcionářů, kteří mne do klíčové pozice jmenovali, a děkuji Romanovi Řezníčkovi, který ze Suntelu vybudoval jednu z nejlepších společností poskytující komplexní služby v oblasti výstavby a servisu TELCO sítí,“ komentuje své nové angažmá Jan Žďárský, a dodává: „Řídit holding působící ve čtyřech zemích bude sice náročné, ale jsem přesvědčen, že se nám společně podaří ještě více posílit pozici Suntelu ve střední a západní Evropě.“

Jeho největším koníčkem je sport, ve volném čase se věnuje kitesurfingu a lyžovaní, ideálně freeridovemu, jízdě na motorce a cestování.

Roman Řezníček, který jako zakladatel společnosti stál v čele Suntelu posledních 18 let, se bude věnovat strategickým otázkám a vyhledávání dalších příležitostí.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama