reklama
reklama
6. 5. 2018 | poslední aktualizace: 6. 5. 2018  08:11

Petr Sochorek sales managerem portálu Heureka, obchod a marketing v Heurece nově tvoří jeden tým

Novým sales manažerem Heureky je od dubna Petr Sochorek. Stává se tak součástí nového týmu, který vznikl sloučením dvou samostatných oddělení - marketingu a obchodu. Celý nově vzniklý tým spadá pod Daniela Blažka, který doposud v Heurece velel marketingu a nově má na starosti i celý obchod. Hlavním cílem spojení do jednoho oddělení je snaha o větší využití potenciálu spolupráce se značkami, a díky působení Heureky ve skupině srovnávačů v rámci CEE regionu také rozšíření spolupráce i do zahraničí.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | obchod | marketing | portál | Heureka
Petr Sochorek, sales manager portálu Heureka
Petr Sochorek, sales manager portálu Heureka
autor: Heureka.cz

Petr Sochorek (41) bude mít kromě vedení celého obchodního týmu na starosti péči o přímé klienty a mediální agentury, dále pak rozvoj programatického prodeje reklamy. Do Heureky přichází z pozice obchodního ředitele ve vydavatelství Diversity media (magazín LUI). Široké zkušenosti i s online prostředím sbíral dříve v Ringier Axel Springeru (později vydavatelství CNC).

Ve volném čase se věnuje výletům a sportovním aktivitám s rodinou a dětmi, rád rybaří a ocení dobré jídlo i pití.

„Rádi bychom díky spojení obchodu a marketingu nabídli našim partnerům širší možnosti spolupráce. Zaměříme se na lepší práci s daty a novými technologiemi, a více se zaměříme na vendor marketing. V neposlední řadě posuneme naši nabídku také do zahraničí,“ říká ke sloučení nově vzniklého oddělení marketingu a obchodu jeho nový šéf, Daniel Blažek. Podle něj propojení těchto dvou oddělení dává smysl i v rámci spolupráce uvnitř Heureky.

Vedle Sochorkova oddělení obchodu bude do týmu pod Daniela Blažka spadat ještě brandová část marketingu, o kterou se stejně jako doposud bude starat Marek Dobrý. Nově bude obsazena také pozice Performance marketing managera, který v rámci marketingové části povede tým specialistů na výkonnostní marketing.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama