reklama
reklama
4. 5. 2018 | poslední aktualizace: 4. 5. 2018  17:10

Evžen Chlanda marketingovým ředitelem Provident Financial

Společnost Provident Financial v České republice oznámila změnu ve svém nejužším vedení. Novým marketingovým ředitelem se stal Evžen Chlanda.
-rkp
Evžen Chlanda, marketingový ředitel Provident Financial
Evžen Chlanda, marketingový ředitel Provident Financial
autor: Petr Hejna

Evžen Chlanda (47) nastoupil do své funkce letos v březnu a v českém Providentu bude zodpovídat mimo jiné za budování značky, akvizici nových a retenci stávajících zákazníků, a také podporu nové digitální agendy.

Před příchodem do Providentu působil čtyři roky jako regionální manažer a obchodní ředitel ve společnosti AMC Networks Central Europe, kde odpovídal za fungování společnosti na českém a slovenském trhu. Osm let působil také ve společnosti Telefonica O2 Czech Republic, kde zastával funkci marketingového ředitele pro produkty a služby a následně ředitele Demand Management. Byl také ředitelem ve společnosti UPC Česká republika pro oblast satelitní služby UPC Direct. Má bohaté pracovní zkušenosti také z Austrálie, kde několik let pobýval.

Hovoří plynně anglicky a částečně italsky.

Je ženatý a má tři děti. Kromě rodiny se ve volném čase rád věnuje sportu, závodním automobilům, motocyklům a kynologii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama