reklama
reklama
4. 5. 2018 | poslední aktualizace: 4. 5. 2018  15:37

Lou Rivieccio prezidentem společnosti UPS Europe

Společnost UPS jmenovala Loua Rivieccioho prezidentem UPS Europe. Rivieccio bude odpovědný za veškeré operace UPS v 56 zemích a teritoriích a za více než 49 tisíc zaměstnanců. Kormidlo vedení přebírá v době, která je pro největší region UPS mimo Spojené státy růstová.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | doprava | logistika | UPS
Lou Rivieccio, prezident společnosti UPS Europe
Lou Rivieccio, prezident společnosti UPS Europe
autor: UPS

Lou Rivieccio pracuje pro UPS již 34 let. Svou kariéru začal ve společnosti jako manipulant balíkových zásilek na částečný úvazek ve Spring Valley v New Yorku. Ve firmě zastával řadu klíčových manažerských pozic v celé Severní Americe, byl viceprezidentem pro operace UPS Canada, prezidentem pro oblast Northern Plains a prezidentem pro oblast Ohio Valley v USA. Ve své poslední funkci, prezidenta pro UPS East Region v USA, strategicky řídil přibližně 175 tisícům zaměstnanců ve 26 státech.

„Lou přichází do Evropy v období investic do sítě zaměřených na zrychlení přepravy, navýšení kapacity a uspokojení poptávky, která je vyvolaná nárůstem e-commerce a přeshraničního obchodu,“ řekl Jim Barber, výkonný ředitel společnosti UPS. „Evropa je výborným příkladem toho, jak se naše inteligentní celosvětová logistická síť dále vyvíjí a pomáhá zákazníkům všech velikostí v jejich podnikání. Nepochybuji o tom, že znalosti a zkušenosti Loua zajistí trvalý úspěch a růst pro nás i pro naše zákazníky v tomto klíčovém regionu.“

Lou Rivieccio střídá Nando Cesarona, který byl jmenován prezidentem společnosti UPS International a členem řídícího výboru UPS, jež je seniorní řídící skupinou firmy. V této roli bude odpovědný za veškeré aktivity společnosti UPS mimo USA. Cesarone byl jmenován prezidentem evropských operací UPS na začátku roku 2016. Ve vedení UPS Europe se zaměřil na zvyšování výkonnosti firmy během pětiletých investic firmy do regionálních technologií, sítě a infrastruktury, které dosáhly 2 miliard dolarů. Tyto investice jsou zaměřeny na zajištění rychlejší přepravy, vyšší kapacity a spolehlivosti pro zákazníky všech velikostí, kteří podnikají ať již v rámci Evropy, či působí mimo Evropu a s obchodními partnery v tomto regionu spolupracují.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama