reklama
reklama
30. 4. 2018 | poslední aktualizace: 30. 4. 2018  08:50

Marek Pohl vedoucím týmu Valuation v BNP Paribas Real Estate

Vedoucím oddělení Valuation v pražské kanceláři mezinárodní poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate se stal Marek Pohl. Zároveň došlo k jeho povýšení na Senior Property Valuer.
-rkp
Marek Pohl, Senior Property Valuer v BNP Paribas Real Estate
Marek Pohl, Senior Property Valuer v BNP Paribas Real Estate
autor: BNP Paribas

Marek Pohl bude ze své nové pozice ve společnosti BNP Paribas Real Estate zodpovědný za řízení celého týmu Valuation, jehož úkolem je oceňování hodnoty nemovitostí napříč všemi realitními segmenty. Jeho oddělení připravuje nezbytné podklady pro financování, refinancování, analýzy nebo investiční transakce po celé České republice a na Slovensku. Mezi jeho klienty patří přední developerské společnosti, investiční fondy nebo banky a další financující instituce.

"Markovo povýšení i jmenování souvisí se stoupající poptávkou po práci týmu Valuation a celkovou expanzí naší společnosti na českém a slovenském trhu. Marek patří k nejlepším expertům v této oblasti. Očekáváme od něj další profilaci služeb celého oddělení a rovněž nové zakázky," konstatuje Stewart Thomson, Country Head BNP Paribas Real Estate v České republice.

Marek Pohl, jenž je absolventem Fakulty stavební na ČVUT, je na tuzemském trhu nemovitostí činný 8 let, od roku 2016 pracuje v BNP Paribas Real Estate. Odpočátku se specializuje právě na oceňování. Jen v loňském roce se svými kolegy ocenili nebo přecenili hodnotu majetku ve více než stovce obchodních případů.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama