reklama
reklama
18. 4. 2018 | poslední aktualizace: 18. 4. 2018  08:20

Jana Miňová ředitelkou oddělení Debt and Equity Advisory Colliers International v České republice

Mezinárodní realitní společnost Colliers International oznámila, že v České republice založila nové oddělení Debt and Equity Advisory zaměřené na poradenství v oblasti dluhů a kapitálu. Nový tým pražské kanceláře Colliers zastřeší Jana Miňová s více než 15letou praxí v bankovnictví.
-rkp
Jana Miňová, ředitelka oddělení Debt and Equity Advisory Colliers International v České republice
Jana Miňová, ředitelka oddělení Debt and Equity Advisory Colliers International v České republice
autor: Colliers International

Jana Miňová přišla do Colliers International z Komerční banky (člen skupiny Société Générale), kde působila jako poradkyně se specializací na financování komerčních nemovitostí. Během své dosavadní kariéry Jana úspěšně realizovala přes 80 transakcí z odvětví financování nemovitostí, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Je přední expertkou na poskytování strategického komerčního dluhového poradenství s mimořádnými profesními zkušenostmi.

„Jedním z pilířů strategie Colliers je rozšiřovat naši odbornost a zdokonalovat servis poskytovaný klientům. Jana se ve své nové roli zaměří na zajišťování kapitálu pro rozvoj a akvizice rozmanitého spektra komerčních nemovitostí. Využije při tom své bohaté zkušenosti s bankovnictvím i vztahy vytvořené se zákazníky,“ řekl Omar Satar, generální ředitel společnosti Colliers International v České republice. „Máme řadu klientů, kteří financování nemovitostí nebo otázky kapitálového řízení nejsou zvyklí řešit na každodenní bázi. Proto je pro ně možnost konzultace s experty Colliers přínosem.“

Nový tým Debt and Equity Advisory se na základě znalosti všech segmentů trhu s nemovitostmi ve střední a východní Evropě bude zaměřovat na zajišťování relevantních kontaktů pro klienty hledající finanční partnery jak v rámci regionu CEE, tak celé Evropy. Nabídne jim své rozsáhlé zkušenosti s financováním a vyjednáváním úvěrové dokumentace.

„Neustále se proměňující dluhový trh v regionu střední a východní Evropy se stává nedílnou součástí rozhodovacích procesů investorů do nemovitostí. Pro založení specializovaného týmu odborníků v této oblasti proto nastal příhodný čas,“ uvedla Jana Miňová, ředitelka oddělení Debt and Equity Advisory Colliers International v České republice. „Jakožto jeden z globálních lídrů v poskytování nemovitostních služeb se Colliers nachází ve fázi růstu a mě těší, že mohu ve spolupráci s kolegy i klienty přispět ke skvělým výsledkům, jichž společnost na českém trhu dosahuje.“

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama