reklama
reklama
17. 4. 2018 | poslední aktualizace: 17. 4. 2018  14:15

Monika Laušmanová a Ondřej Čtvrtečka členy představenstva Stavební spořitelny České spořitelny

Hned dvě nové posily má představenstvo Stavební spořitelny České spořitelny. První z nich a zároveň místopředsedkyní představenstva je Monika Laušmanová, která se nově ujala řízení divize Rizika a provoz. Druhým členem odpovědným za divizi Obchod je Ondřej Čtvrtečka. Představenstvo i nadále povede Jiří Plíšek.
-rkp
Monika Laušmanová a Ondřej Čtvrtečka, členouvé představenstva Stavební spořitelny České spořitelny
Monika Laušmanová a Ondřej Čtvrtečka, členouvé představenstva Stavební spořitelny České spořitelny
autor: RADOVAN SUBIN

Monika Laušmanová je uznávanou specialistkou na oblast řízení rizik. Ve skupině Erste působí od roku 1998, kdy nastoupila jako risk manažerka do Erste Bank CZ. V roce 2000 přešla do České spořitelny, kde až do konce roku 2017 řídila útvar Strategického řízení rizik. V současné době zastává také pozici předsedkyně Komise pro bankovní regulaci České bankovní asociace. Mimo to se věnuje i přednáškové činnosti na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy a v dalších vzdělávacích institucích.

Ondřej Čtvrtečka přichází do Buřinky z České spořitelny, kam nastoupil před jedenácti lety. Během své praxe získal bohaté obchodní zkušenosti v pobočkové síti, v posledních letech pak odpovídal za řízení rizik nezajištěných retailových úvěrů.

„Velmi se těším na novou krev a energii, kterou tito členové do představenstva vnesou. Jejich znalosti a bohaté zkušenosti z bankovnictví budou velkým přínosem a věřím, že Monika a Ondřej pozici Buřinky na trhu ještě více posílí. Přitom je na čem stavět. V posledním roce jsme uzavřeli již třímiliontou smlouvu o stavebním spoření, náš Úvěr od Buřinky získal podruhé v řadě ocenění Zlatá koruna a meziročně jsme zvýšili zisk o téměř 15 %,“ uvedl Jiří Plíšek, předseda představenstva Buřinky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama