reklama
reklama
16. 4. 2018 | poslední aktualizace: 16. 4. 2018  09:00
Flinders jmenována globální viceprezidentkou VMware

Jenni Flinders jmenována globální viceprezidentkou pro obchodní kanály společnosti VMware

Společnost VMware jmenovala Jenni Flinders globální viceprezidentkou pro obchodní kanály. Ze své pozice je zodpovědná za zpracování a uskutečňování celkové strategie společnosti VMware pro obchodní kanály a programy pro její globální ekosystém poskytovatelů řešení, distributorů, výrobců zařízení a telekomunikačních partnerů.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | management | ICT | VMware
Jenni Flinders, viceprezidentka pro obchodní kanály společnosti VMware
Jenni Flinders, viceprezidentka pro obchodní kanály společnosti VMware
autor: VMware

Jenni Flinders byla před nástupem do společnosti WMware generální ředitelkou konzultantské společnosti Daarlandt Partners, kde se specializovala na poradenství v oblasti strategií rozvoje prodejních kanálů. Před tím pracovala 15 let ve společnosti Microsoft na různých manažerských pozicích v oblasti prodejních kanálů, obchodu a marketingu v různých částech světa a segmentech trhu.

„Jenni má mimořádně bohaté zkušenosti se spoluprací s rozmanitými partnery v oboru IT a na své nové pozici bude pro VMware nepochybně velkým přínosem,“ uvedl Brandon Sweeney„Bude v úzké spolupráci s naší sítí špičkových partnerů pomáhat zákazníkům urychlovat digitální transformaci, integrovat veřejné cloudy ve velkém a rozvíjet jejich podniky.“

Je také členkou správní rady neziskového dětského centra Boys & Girls Club of Bellevue ve Washingtonu a umělecké scény Tateuchi Center.

„Je mi ctí pracovat pro společnost VMware na rozvoji obchodních kanálů a nesmírně se těším na navázání spolupráce s rozsáhlým ekosystémem osvědčených partnerů,“ doplnila Jenni Flinders, viceprezidentka pro obchodní kanály ve společnosti VMware. „Naši partneři hrají klíčovou roli, protože jsou pro zákazníky na celém světě důležitým zdrojem cenných znalostí a zkušeností a pomáhají jim maximálně zužitkovat přínosy technologií VMware včetně výpočetních, cloudových, mobilních, síťových a bezpečnostních řešení.“

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama