reklama
reklama
16. 4. 2018 | poslední aktualizace: 16. 4. 2018  09:39

Petr Zajíc manažerem portfolia fondů Amundi Czech Republic

Českou rodinu fondů skupiny Amundi Czech Republic bude přímo z Prahy spravovat Senior Portfolio Manager Petr Zajíc. Do hlavního města se přesouvá z Vídně, kde působil od roku 2009.
-rkp
Čtěte více o: personálie | management | investice | fond
Petr Zajíc, Senior Portfolio Manager české rodiny fondů Amundi Czech Republic
Petr Zajíc, Senior Portfolio Manager české rodiny fondů Amundi Czech Republic
autor: Amundi

Petr Zajíc (46) je od 1. dubna Senior Portfolio Manažerem v Amundi Czech Republic, kde v rámci týmu pod vedením Tonyho du Prez (Chief Investment Officer) spravuje akciová portfolia české rodiny fondů. Kromě toho je nadále také investičním poradcem pro akciová portfolia rakouských a rumunských fondů se zaměřením na střední a východní Evropu.

Od roku 2009 do roku 2018 působil ve Vídni, kde se soustředil na Emerging Europe Equities a spravoval různá retailová a institucionální regionální portfolia v hodnotě téměř 280 milionů eur. Před svým přestěhováním do Rakouska pracoval Petr Zajíc jako CIO společnosti Pioneer Investments Česká republika a byl členem představenstva pražského provozu. Do svého nástupu do Pioneer Investments v roce 2002 strávil 8 let ve společnostech Conseq Finance, Patria FinanceČSOB – předních českých makléřských společnostech, a to především jako vedoucí oddělení prodeje a obchodování s akciemi. V roce 1994 splnil makléřské zkoušky a získal licence od Ministerstva financí ČR.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama