reklama
reklama
16. 4. 2018 | poslední aktualizace: 16. 4. 2018  08:00

Martin Kadečka vedoucím prodeje osobních vozů Volkswagen ve společnosti Porsche Česká republika

Společnost Porsche Česká republika, importér automobilů značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy oznámila změnu na pozici Vedoucí prodeje divize Volkswagen osobní vozy. Novým vedoucím prodeje značky Volkswagen osobní vozy byl od 1. dubna 2018 jmenován Martin Kadečka, který tak posílí tým divize vedené Jiřím Jantačem.
-rkp
Martin Kadečka, vedoucí prodeje osobních vozů značky Volkswagen ve společnosti Porsche Česká republika
Martin Kadečka, vedoucí prodeje osobních vozů značky Volkswagen ve společnosti Porsche Česká republika
autor: JAKUB JOACHIM

Martin Kadečka působí v oblasti prodeje automobilů více než dvacet let, od roku 1996. Celou svou dosavadní profesní kariéru spojil se společností AUTO JAROV, která patří k lídrům českého trhu v oblasti prodeje a servisu vozidel a je jedním klíčových dealerů koncernu VOLKSWAGEN a společnosti Porsche Česká republika. Martin Kadečka zde začínal jako prodejce nových vozů, následně patnáct let vedl prodej a výkup ojetých vozů a v posledním období působil jako manažer prodeje celé společnosti.

„Značka Volkswagen osobní vozy je dlouhodobým lídrem českého trhu dovážených automobilů,“ říká Martin Kadečka. „Stát se členem tak skvělého týmu je pro mě obrovskou ctí a zároveň velkou motivací přispět k ještě dynamičtějšímu rozvoji značky.“

Značka Volkswagen osobní vozy v loňském roce opět potvrdila své postavení suverénní jedničky mezi dovozci na českém trhu historicky nejvyšším počtem registrovaných nových vozů. V České republice bylo v roce 2017 registrováno celkem 26 942 nových osobních vozů Volkswagen, což představuje meziroční nárůst o 1,3 %. Čtveřici bestsellerů tvoří modely Golf, Passat, Tiguan a Touran.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama