reklama
reklama
14. 4. 2018 | poslední aktualizace: 15. 4. 2018  14:59

Scott Prange ředitelem Institutu práva Anglo-American University v Praze

Do nově zřízeného Institutu práva (AACE Institute), který vznikl při Právnické fakultě Johna H. Carey II (JCSL) na Anglo-American University v Praze, nastoupil na pozici ředitele Scott Prange, americký právník, který je expertem na korporátní a obchodní právo.
-rkp
Scott Prange, ředitel Institutu práva Anglo-American University v Praze
Scott Prange, ředitel Institutu práva Anglo-American University v Praze
autor: AAU

Scott Prange kromě výuky na AAU poskytuje strategické firemní poradenství, které umožňuje společnostem mimo USA řídit se složitými korporátními a obchodními transakcemi, včetně otázek zaměstnávání a duševního vlastnictví.

Má licenci na praxi v USA a je členem Americké advokátní komory, Asociace pro řízení konfliktů a Společnosti pro řízení lidských zdrojů.

Scott Prange je držitelem titulu Doktor práv a Master of Business Administration z University of Hawai'i v Mānoa, William S. Richardson School of Law a Shidler College of Business. Má také diplom (MA) ve vzdělávací neuropsychologii z Ball State University. Absolvoval rovněž bakalářské studium v oboru globálního podnikání a veřejné politiky na University of Maryland College Park a v politických vědách na University of Central Florida.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama