reklama
reklama
11. 4. 2018 | poslední aktualizace: 11. 4. 2018  08:35

Rudolf Rabiňák posílil tým investiční společnosti NATLAND Group

Elitní bankéř a bývalý místopředseda představenstva Raiffeisenbank Rudolf Rabiňák působí od dubna v NATLAND Group na pozici Head of Treasury. Jeho odpovědností je hlavně rozvoj vztahů s finančními partnery a bankami.
-rkp
Rudolf Rabiňák, Head of Treasury v investiční společnosti NATLAND Group
Rudolf Rabiňák, Head of Treasury v investiční společnosti NATLAND Group
autor: NATLAND Group

Rudolf Rabiňák (59) odešel na konci roku 2017 po 16 letech z Raiffeisenbank, kterou v roce 2015 nějaký čas i vedl. O jeho zkušenosti byl na českém trhu velký zájem. Nakonec přijal nabídku společnosti NATLAND Group.

„Díky stabilnímu růstu systémově posouváme své zaměření na větší projekty, tedy z řádu vyšších desítek na stovky milionů korun alokovaného kapitálu. V návaznosti na to posilujeme tým. Dospěli jsme do velikosti, kdy je potřeba zabývat se systémově řízením vztahů s finančními institucemi. Rudolf Rabiňák bude významnou posilou – jak odbornými, tak manažerskými zkušenostmi. Bude mít velký prostor využít je v nových projektech, na nichž pracujeme,“ říká zakladatel NATLAND Group Tomáš Raška.

Rudolf Rabiňák je absolventem VŠCHT Praha.  Od roku 1992 pracuje ve finanční sféře. Nejprve v Citibank, kde se vypracoval až na pozici prokuristy a ředitele Corporate Finance. V roce 2001 pak nastoupil do Raiffesenbank na pozici člena představenstva a výkonného ředitele pro oblast firemního bankovnictví.

„Natland znám řadu let jako developera a investiční společnost, která umí řešit zajímavé projekty. To mě láká po letech v korporátních vodách. Navíc budu moct uplatit své know-how z financování velkých projektů. Natland je v kondici, díky níž se velmi rychle posouvá k projektům, u kterých chci být,“ dodává Rabiňák.

Rudolf Rabiňák je ženatý, má dvě děti. Mezi jeho zájmy patří jízda na koni, hra na kytaru, golf a lyžování.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama