reklama
reklama
1. 4. 2018 | poslední aktualizace: 1. 4. 2018  07:30

Mark Vermeule ředitelem pro řízení rizik společnosti NN ČR/SR

S platností od 1. dubna 2018 bude Mark Vermeule jmenován novým ředitelem pro řízení rizik (CRO) pojišťovny a penzijní společnosti NN pro Českou republiku a Slovensko. Vermeule působí ve skupině NN již sedmým rokem a ve funkci vystřídá Fredericka Lathioora, který se po čtyřech letech v České republice přesunul na stejnou pozici v NN v Řecku.
-rkp
Mark Vermeule, ředitel pro řízení rizik společnosti NN ČR/SR
Mark Vermeule, ředitel pro řízení rizik společnosti NN ČR/SR
autor: NN pojišťovna

Mark Vermeule nastoupil do skupiny NN v roce 2011, kdy v tehdejší ING Insurance Eurasia vybudoval a poté vedl tým Validace modelů řízení rizik. V roce 2014 byl jmenován CRO v NN Life v Japonsku, kde přispěl svou profesní expertizou k vybudování kvalitního přístupu k řízení rizik.

„V osobě Marka Vermeula, který má v oblasti řízení rizik dlouhodobou zkušenost, získává NN Česká republika a Slovensko výraznou posilu. Přeji mu, aby v Praze co nejdříve našel potřebné profesní i lidské zázemí, aby se mu zde dobře pracovalo a žilo,“ přivítal nového CRO generální ředitel NN ČR/SR Maurick Schellekens.

Mark Vermeule je absolventem ekonometrie na Erasmově univerzitě v Rotterdamu a před svým příchodem do NN více než patnáct let působil jako manažer rizik ve finančním sektoru.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama