reklama
reklama
30. 3. 2018 | poslední aktualizace: 31. 3. 2018  11:37

Petra Gubíková ředitelkou prodeje ve společnosti Up ČR

Na pozici ředitelky prodeje společnosti Up ČR, která nabízí benefitní programy a specializuje se na lidské zdroje a personální poradenství, nastoupila Petra Gubíková. Jejím hlavním úkolem bude nastavení efektivní spolupráce mezi týmy v přímém prodeji a hledání nového potenciálu v oblasti prodeje. Kromě toho provede klienty Up ČR přechodem na elektronické produkty - eStravenku a využívání benefitů prostřednictvím internetové aplikace Gallery Beta.
-rkp
Petra Gubíková, ředitelka prodeje ve společnosti Up ČR
Petra Gubíková, ředitelka prodeje ve společnosti Up ČR
autor: Martin Malý

Petra Gubíková má bohaté zkušenosti v oblasti obchodu a prodeje. Před svým působením ve společnosti Up ČR působila jako obchodní ředitelka ve společnosti Balírny obchodu Praha a jako obchodní ředitelka a členka představenstva společnosti ALIMA značková potravina, patřící do skupiny Agrotrade.

Pro společnost Up ČR pracuje od roku 2007 na pozici regionální ředitelky, kde nesla zodpovědnost za aktivity obchodních zástupců v regionu Praha a střední a východní Čechy. Sama se pak věnovala obchodním aktivitám u TOP zákazníků společnosti Up ČR.

Během svého působení na nové pozici chce maximálně využít silných stránek obchodníků, nadchnout lidi pro další projekty a naučit je pracovat s vlastní energií. „Moje zkušenost je, že když jsou lidé kolem mě spokojení, úspěch přichází velmi rychle. Proto je mým cílem v nové funkci spokojený zaměstnanec, který má motivaci pracovat, ať už jde o mé kolegy nebo o zaměstnance našich klientů.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama